Just another WordPress site

Witaj, świecie!

Witam serdecznie! Bardzo mi się podoba ten gotowy tytuł pierwszego wpisu. Taki był (ot, przykładowo) WITAJ, ŚWIECIE! Dokładnie tak chciałam Was wszystkich powitać. Po prostu, to co mam do zaoferowania może być przydatne dla nas – Polaków.  Jednocześnie ktoś z Chin, Afryki, Peru czy też z Hiszpanii może się zainteresować tematami, które tu znajdą.

A to dlatego, że będziemy zajmować się udoskonalaniem naszego życia. Chcemy żyć długo, szczęśliwie i w fantastycznej OBFITOŚCI WSZYSTKIEGO! Dlaczego wykrzyknik? Bo musimy to wykrzyczeć do wszechświata. Niech wie, co ma nam przynieść. Niech wie jak chcemy żyć, z kim i z czego się cieszyć.

Do szczęścia potrzeba nam kilku rzeczy jak: pieniądze, zdrowie, rodzina, pasja, kariera, młodość (najlepiej wieczna), szczęśliwe dzieci no i MIŁOŚĆ. Zaraz ktoś powie “Pieniądze na pierwszym miejscu? Kim ona jest skoro pieniądze są dla niej najważniejsze?” Mówi się często, że pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich jest bardzo ciężko.

Dowiesz się, dlaczego pieniądze do Ciebie nie chcą płynąć i jak to zmienić.

Dowiesz się, co to znaczy “żyć z pasją” i jak takie podejście może diametralnie zmienić Twoje życie.

Dowiesz się, jak możesz szybko zacząć zarabiać całkiem niemałe pieniądze wkładając trochę trudu w nauczenie się pewnych rzeczy, które pomogą Ci później promować i rozwijać Twój biznes, pasję czy też Twoje hobby nie wychodząc z domu. Tu zwracam się także do Mam, które siedzą w domu i osób bezrobotnych. Każdy bez wyjątku, nadaje się do tego. Ten pomysł, niedawno, diametralnie zmienił moje życie.

Dowiesz się, jak dbać w prosty sposób o zdrowie poświęcając piętnaście minut dziennie na tajemnicze ćwiczenia tybetańskie znane jako “źródło wiecznej młodości”. Bedziesz mógł/mogła znaleźć wiele innych receptur na zdrowsze i radośniejsze życie.

Będziecie mogli dowiedzieć się jakie błędy najczęściej popełniamy wychowując nasze dzieci nie zdając sobie z tego zupełnie sprawy, a które  powodują później wiele blokad i kompleksów w umysłach młodych ludzi.

Będziecie mogli, drodzy Rodzice, pomóc mi w dokończeniu pisania książki, która ma być swego rodzaju pomocą/podręcznikiem “Jak wychowywać zdrowsze i szczęśliwsze dzieci”. Mam wiele spostrzeżeń, które, uważam, poprawią diametralnie życie naszych dzieci i tym samym nasze.

Będziecie mogli dowiedzieć się co to są dzieci Indygo, Kryształowe czy Tęczowe. Jak bardzo, rozpoznanie charakterystyki naszego dziecka, może pomóc i ułatwić jego wychowanie.

Będziecie mogli dowiedzieć się o najciekawszych zakątkach Świata, bo jedną z wielu moich pasji są podróże. Moje życie to jedna wielka podróż. Właśnie wróciłam z kurso-wakacji z Hawajów. Zaraz Lecę do Peru. W międzyczasie, jakby tego było mało, pracuję jako pilot wycieczek w Egipcie, Jordanii, Syrii i Izraelu. Szalona? Może… Ja tam uważam, że raczej SZCZĘŚLIWA!! (znów wykrzyknik, ale tak się czuję). Krzyczę więc, że jestem szczęśliwa. Dlaczego? Bo ŻYJĘ Z PASJĄ. Kocham moją pracę, bo kocham podróże. Ale przede wszystkim KOCHAM LUDZI.  Wiesz, tak normalnie, całym sercem. No, no… niech ci się nie wydaje… Kocham ludzi tak samo jak kocham drzewa, trawę (ojej, zieloną – mieszkam w Egipcie, na pustyni!). Kocham zwierzęta i wschodzące Słońce. Deszcz. Kocham Życie! Chcesz dzielić moją pasję? Zapraszam, czytaj, czytaj… no i podziel się Twoimi uwagami.

Pozdrawiam serdecznie,

Egipcjanka Małgorzata

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *